ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

انتظار برای معرفی EOS 1Dx MARK II توسط کانن

EOS 1Dx MARK II

اگر با دوربین سری حرزفه ای که دوربین های EOS 1Dx پیشرفته ترین و کامل ترین سری دوربین های این شرکت مطرح میباشد. در زیر اخباری درباره معرفی ورژن جدید این سری برای شما آورده ایم.

در ابتدا باید بگوییم  بر مبنای خبری که در وب‌سایت Canon Rumors منتشر شده است، به احتمال زیاد کمپانی   کانن دوربین مدل EOS 1Dx MARK II را اوایل سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد نمود.

گفتنیست این نخستین بار نیست که شایعاتی درباره‌ی مدل بعدی ۱D X شنیده می شود.

قابل ذکر است که کمپانی کانن در گذشته چندین دوربین رده‌بالا تولید کرده است و اگر شما یک عکاس حرفه‌ای بوده و به دنبال یک مدل رده‌بالای جدید از کمپانی کانن می باشید، در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی شاید بتوانید به چنین دوربینی دست یابید. اعضای وب‌سایت Canon Rumors خبر داده‌اند که دوربین کانن مدل EOS 1Dx MARK II در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد گردید.

شایان ذکر است اگرچه صحت این شایعه تایید نشده است، اما منابع Canon Rumors به آنها خبر داده‌اند که کانن EOS 1Dx MARK II به احتمال زیاد در ژانویه (دی ماه) سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی خواهد گردید. ظاهرا علت این موضوع این می باشد که کمپانی کانن می‌خواهد یک دوربین DSLR مهم معرفی کند. گرچه احتمال رونمایی EOS 80D هم وجود دارد، اما اعضای Canon Rumors احساس می‌کنند که معرفی مدل EOS 1Dx MARK II اهمیت بیشتری داراراست.

مطلب مرتبط:
کانن رقیب اصلی Nikon D5 را تحت نام Canon EOS-1D X Mark II معرفی کرد

توجه داشته باشید که این نخستین بار نیست که شایعاتی درباره‌ی مدل بعدی ۱D X به گوش می‌خورد. تا پایان سال ۲۰۱۴ میلادی، شایعاتی منتشر شده بود حاکی از این که این کمپانی سازنده‌ی دوربین در جریان نمایشگاه بین‌المللی دوربین و تکنولوژی تصویربرداری سال ۲۰۱۵ محصول مهمی معرفی خواهد نمود؛ اما آن شایعات محقق نشدند. در نتیجه احتمال این هم وجود دارد که این شایعات جدید درست نباشند، هرچند که همیشه احتمال صحت آنها هم وجود دارد.

در پایان باید بگوییم در هر ترتیب به این اطلاعات جدید به دیده‌ی شک و تردید بنگرید. نمایشگاه بین‌المللی دوربین و تکنولوژی تصویربرداری در اوایل سال ۲۰۱۶ برگزار خواهد شد، در نتیجه به طور قطع، از محصولات جدیدی در جریان آن رونمایی خواهد گردید. اما معلوم نیست که EOS 1Dx MARK II در آن زمان معرفی خواهد شد یا که نه.

اگر شما هم نکته‌ای برای اضافه کردن به آنچه گفته شد دارید خوشحال خواهیم شد آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. اگر این مقاله را مفید یافتید لطفا آن را با دوستان خود هم به اشتراک بگذارید.

مطلب مرتبط:
معرفی دوربین‌های بی‌آینه‌ی جدید شرکت معتبر فوجی فیلم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)