ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مصاحبه استخدامی

۴۵۴۵
ب

مصاحبه استخدامی

در هر فرایند  استخدامی یکی از مراحل مهم مصاحبه استخدامی می باشد مصاحبه استخدامی شامل سه بخش مختلف است

سوالات عقیدتی سیاسی

سوالات تخصصی مصاحبه

سوالات روانشناسی

اگر قصد دارید در جلسه مصاحبه استخدامی ارگان ها و سازمان های دولتی مانند استخدامی بانک ها ، وزارت نفت ( شرکت نفت ) و آموزش پرورش شرکت کنید بی شک سوالات عقیدتی سیاسی بخش مهمی از جلسه مصاحبه استخدامی را در بر می گیرد اگر قبل از جلسه مصاحبه شغلی آزمون کتبی داده باشید سوالات تخصصی کم تری از شما می پرسند اما اگر شغلتان تخصصی باشد سوالات تخصصی نیز بخش مهمی از جلسه مصاحبه شغلی شما خواهد بود.

سوالات روانشناسی در جلسه مصاحبه استخدامی :

در جلسه مصاحبه استخدامی یک نفر به عنوان روانشناس در جلسه حضور دارد که از شما سوالاتی مانند رزومه خود را بیان کنید یا اینکه نقاط ضعف و قدرت شما چیست و… از شما می پرسد.

رفتار و حرکات شما را زیر نظر دارد نحوه بیان مطالب حالت چهره و…

سایت آزمون ها با بهره گیری از متخصصین و اساتید برجسته بسته های مختلفی از نمونه سوالات مصاحبه استخدامی را گردآوری کرده است.

مطالععه نمونه سوالات مصاحبه استخدامی باعث آمادگی حداکثری شما در این جلسه مهم خواهد شد و کلید طلایی موفقیت استخدامی شماست.

زمانی که سوالات مصاحبه استخدامی را مطالعه کرده باشید در جلسه مصاحبه از قبل با این سوالات آشنایی دارید و به راحتی و به دور از استرس می توانید پاسخ های کاملی را به سوالات دهید همین امر باعث جلب نظر کارفرما شده و موفقیت شما را در مرحله نهایی استخدامی تضمین می کند.

اگر بخواهید در شرکت های خصوصی و نیمه دولتی استخدام شوید که فعالیت های تخصصی انجام می دهند بدون شک یکی از مهم ترین فاکتورهای استخدامی برای این نوع کارفرماها تخصص شماست بسته های سوالات تخصصی مصاحبه مانند نمونه سوالات مصاحبه تخصصی مهندسی مکانیک یا عمران و… به شما در این امر کمک شایانی خواهد کرد.

منیع :   http://azmounha.com

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)