ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عکاسی از خوراکی ها با نگاهی مفهومی و خلاقانه

Food Photography

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که همیشه نیازی نیست که عکاسی از غذا ها همیشه با عمق میدان بسیار کم باشد و تخته گوشت های چوبی کلیشه ای در این عکس ها حضور داشته باشند. رویکرد مفهومی ونسا مک کیون (Vanessa McKeown) ثابت می کند که تصاویر می توانند غذا را برای تفکر و نیز به عنوان جشنی برای چشم ها ارائه دهند. در ادامه این مقاله شما شاهده مجموعه ای از عکس های خلاقانه ونسا خواهید بود. با ما در سایت عکاسی همراه باشید.

ونسا مک کیون می گوید: «در ابتدا من شروع به فکر کردن در مورد نحوه دیدن غذا به روش های مختلف کردم. ایده این عکس از گل کلم  یعنی دو عکس اول مجموعه پایین  از مفهوم اگر غذای سالم بد می شد چه اتفاقی می افتاد، ریشه گرفته است.

او اضافه می کند : ایده های من از هر جایی و از همه جا می آیند، اما اغلب اوقات وقتی شروع به کار کردن بر روی یک عکس می کنم، الهام می گیرم که چیزهای دیگر را امتحان کنم.»

مطلب مرتبط:
تاثیر مثبت منابع نوری بزرگ در نورپردازی پرتره

Vanessa McKeown  از لحاظ جنبه تکنیکی همه چیز را نسبتا ساده نگه می دارد نظیر اینکه او یک دوربین کانن ۵D Mark III و یک لنز ۱۰۵-۲۴ میلیمتری f/4، و برای روشنایی نورپردازی پیوسته به جای فلاش استفاده می کند.

 

 امیدوار هستیم که این آموزش عکاسی از ونسا مک کیون (Vanessa McKeown) برای شما عزیزان مفید و الهام بخش واقع شده باشد. لطفا دیدگاه های ارزشمندتان را پایین صفحه با ما در میان بگذارید. اگر این مقاله را مفید یافتید لطفا آن را با دوستان خود هم به اشتراک بگذارید.

منبع

vanessamckeown و لنزک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)