ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

HTC U11 موبایلی برای عکاسی خوب در شب

نمونه تصاویر دوربین اچ تی سی یو ۱۱ در شب ؛ قدرت پرچمدار تایوانی در عکاسی – ۰
ب

امروزه بسیاری از مردم مشتاق هستند با عکاسی در شب حال و هوای خاصی را که پس از پایین رفتن خورشید حاکم می‌شود به تصویر بکشند. عکاسی در شب خود یک هنر است و مهارت یافتن در آن با استفاده از دوربین گوشی موبایل می‌تواند مشکل‌تر هم باشد.حقیقتا بزرگترین نقص موبایل ها در عکاسی در شب  یا نورهای کم هستند. محدودیت در سایز سنسور این نقص را در موبایل ها پابرجا گذاشته است. اینبار قصد داریم از موبایل جدیدی نام ببریم که تا حدود زیادی این نقص را برطرف کرده است. همانطور که در خبرها آمده است اولین نمونه عکس ها دوربین اچ تی سی یو ۱۱ در شب پخش شدند. با مشاهده این عکس ها می‌توان ادعای عده ای مردم و کمپانی‌ها پیرامون بهتری محض دوربین گوشی موبایل HTC U11 را بررسی کرد.

حالا با انشتر این تصاویر نمونه عکس ها دوربین اچ تی سی یو ۱۱ در شب ملاک خوبی برای ارزیابی هستند

مطلب مرتبط:
نقد و بررسی کامل گلکسی اس 8 سامسونگ : فیلی در یک اتاق

همگی ما DxOMark  را به شهرت در داووری خوب میشناسیم. حالا با شرایطی که در یکی از مطالب پیشین به آن اشاره کردیم، با استناد به گفته‌های تارنما DxOMark دوربین اچ تی سی یو ۱۱ بهترین دوربین موبایل تا به امروز است. DxOMark با اسم یک اکتیو در عرصه امتیازدهی به دوربین‌ها و لنزهای تخصصی، تنها کمپانی نیست که به این مسئله تاکید دارد و تعداد فراوانی از مردم کارشناس و نشریات خبری نیز بعد از معرفی نمونه برتر تازه اچ تی سی، دوربین آن را برترین دوربین موبایل تا به امروز خطاب کردند. ممکن است با مشاهده اولین نمونه عکس ها دوربین اچ تی سی یو ۱۱ در شب بتوان صحت این ادعا را به خوبی بررسی کرد، چرا که عکاسی در شب پیوسته نقطه ضعف ثابت دوربین تمامی تلفن های قابل حمل بوده است.

نمونه عکس ها دوربین اچ تی سی یو ۱۱ در شب به وسیله یک استفاده کننده آسیایی که به ذهن خطور میکند قبل از هر فرد دیگری به نمونه برتر تازه اچ تی سی دست یافته در شبکه اجتماعی Flickr پخش شده است. نمونه تصویر های دوربین اچ تی سی یو ۱۱ در گالری انتهای نوشته قابل دیدن هستند، با اینحال برای مشاهده آن‌ها در اندازه و رزولوشن حقیقی میتوانید از این آدرس اینترنتی در Flickr استفاده کنید. نظر شما پیرامون این عکس ها چیست؟پرسش ما این است که آیا لقب بهترین دوربین موبایل به خوبی به اچ تی سی یو ۱۱ داده شده است؟

مطلب مرتبط:
یورش آیفون به عکاسی با کیفیت RAW در iOS 10

اچ تی سی یو ۱۱

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)