ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا نوکیا تلفن هوشمند ۵ دوربین عرضه می کند؟

Is-this-even-possible-Nokia-smartphone-with-penta-lens-camera-in-the-works
ب

تلفن هوشمند دوربین محور نوکیا در راه است

شرکت نوکیا چند سالی را از فعالیت ایستاد زیرا طی قراردادی که با مایکروسافت داشت نمی توانست در صنعت فعالیتی داشته باشد. در این بین سال ۲۰۱۷ مدت پایان قرارداد بود و از این رو نوکیا در همکاری با HMD فعالیت خود را آغاز کردند. دو شرکتی که هر یک از کمپانی های مطرح صنعت بوده و می توان انتظارات بسیاری داشت. سال گذشته نوکیا چندین مدل اسمارتفون موسوم به نوکیا ۸، ۷، ۶، ۵، ۴، ۳، ۲ و فیچرفون ۳۳۱۰ را معرفی کرده است. هر یک از این گوشی های هوشمند دارای ویژگی های خاص خود هستند و می توانند انتظارات طرفداران را برآورده سازند.

حال براساس گزارش های تازه انتشاریافته نوکیا فنلاندی می خواهد یک گوشی هوشمند دوربین محور با ۵ لنز دوربین معرفی کند. چنین چیزی دور از انتظار بوده و باید منتظر ماند تا شرکت نوکیا آن را عملی سازد. این موضوع شایعه ای بیش نبوده زیرا فنلاندی ها تاییدی در این رابطه نداشتند و مشخص نیست چه زمانی باید شاهد معرفی آنها باشیم. اگر چنین گوشی هوشمندی توسط نوکیا معرفی شود بسیار منحصربفرد خواهد بود زیرا تاکنون شاهد معرفی گوشی هوشمند ۵ لنز نبودیم و در حد شایعه می باشد. HMD یکی از برندهای مطرح صنعت بوده و می خواهد این اسمارتفون را توسعه دهد.

مطلب مرتبط:
مسابقه‌ی عکاسی انجمن زمین‌شناسی تصاویر برگزیده خود را منتشر کرد

حتی HMD هم مشخص نساخته آیا این اسمارتفون تایید می شود یا خیر. جزئیات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و باید منتظر ماند تا مشخص شود چگونه اسمارتفونی را می‌توان شاهد بود و آیا بزودی فنلاندی ها تلفن هوشمند ۵ دوربین خود را معرفی می کنند یا خیر. پیشتر شایعاتی درباره سایر گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۸ نوکیا منتشر شد و حال نوبت به اسمارتفون کمپانی فنلاندی رسیده است. جزئیات سخت افزاری هم در کار نیست و تنها می دانیم چنین دستگاهی در کار می باشد.

منبع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)