ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نیکون و اعلام آمار مالی سه ماه سوم سال مالی

Nikon-logo-768×381
ب

نیکون و کسب درآمد کمتر از انتظار

نیکون را می توان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دوربین و لنزهای دوربین حرفه ای اشاره کرد. این برند هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را عرضه می دارد که هر یک به مشخصات بزرگی مجهز هستند و می توانند نظر هر فردی را به خود جلب کنند. در این میان عملکرد خوب نیکون در صنعت موجب شد تا هر سال به سود قابل توجهی دست پیدا کرده و بتواند به فروش بزرگی در صنعت تولید دوربین دست پیدا کند. اما به نظر می رسد در سه ماهه سوم سال مالی ۲۰۱۷ نیکون نتوانست به فروش بالا و چشمگیری دست پیدا کند، موضعی که باید آن را یک گام به عقب دانست.

نیکون سعی داشته با عرضه محصولاتش به سود بالایی دست پیدا کند اما موانعی موجب شد تا به اهداف خود دست پیدا نکرده و شکستی را تجربه کند. به طور کلی طی ۹ ماهه اول سال ۲۰۱۷ نیکون ژاپنی توانسته به فروش مطلوبی دست پیدا کند اگرچه چشمگیر و بزرگ نبود. سودی که در این ۹ ماهه به نیکون رسیده با افزایش ۵۰ درصدی به ۲۰۰ میلیون دلار رسید که در نوع خود بی نظیر بوده و انتظار نمی رفت شرکت ژاپنی به این مهم دست پیدا کند. سود عملیاتی کمپانی نیز با افزایش ۱۰۰ درصد به ۳۸۱ میلیون دلار رسیده و اقبالی را برای نیکون نشان می دهد.

مطلب مرتبط:
سونی معرفی میکند: سایبرشات RX10 III جدیدترین سوپرزوم

شاید سودهای نیکون چشمگیر بودند اما درآمد شرکت با کاهشی که داشته از ۵ میلیارد دلار به ۴ میلیارد دلار رسید و انتظار نمی رفت ژاپنی در این قسمت شکستی را تجربه کنند و نتوانند به موفقیتی دست پیدا کنند. به هر حال این شرکت به فعالیت خود ادامه می دهد تا بتواند در سال های مالی آینده موفقیتی رقم زده و به آن چیزی که می خواهد دست پیدا کند. در سال ۲۰۱۷ شاهد معرفی تعداد محدودی دوربین توسط نیکون بودیم و انتظارات بیشتر بود.

منبع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)