ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

رونمایی الیمپوس از دوربین جیبی جدید

olympus-pen-e-pl9-2018-02-07-06-1
ب

الیمپوس و رونمایی دوربینی کارآمد

الیمپوس یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دوربین بوده که به تازگی از دوربین جیبی جدید PEN E-PL9 که مدل ارتقایافته PEN E-PL8 بوده رونمایی کرده است. این دوربین بدون آینه میکرو چهار سومی می تواند عملکرد قابل توجهی از خود نشان دهد و یک دوربین قابل توجه باشد. الیمپوس دوربین های قابل توجهی تاکنون عرضه داشته و با معرفی محصول جدید سبد دوربین های خود را تکمیل کرده است. یکی از ویژگی های بارز دوربین قابلیت تصویربرداری ۴K بوده که در هم رده های آن به نوعی کم نظیر است. الیمپوس از یک لرزشگیر اپتیکال بهره گرفته که در این دوربین قابل مشاهده است.

الیمپوس

وجه اشتراک های متعددی بین این دوربین و نسخه OM-D E-M10 Mark III مشاهده می شود. از جمله آنها باید به سنسور ۱۶ مگاپیکسلی CMOS، پردازنده TruePic VIII  الیمپوس و فوکوس خودکار ۱۲۱ نقطه ای اشاره کرد. فوکوس این دوربین با قابلیت تشخیص کنتراست می تواند در شرایط نوری نامناسب عملکرد خوبی از خود نشان دهد. لرزشگیر پنج محوره دوربین الیمپوس در نوع خود بی نظیر بوده و قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد. کیفیت کامل فیلمبرداری محصول الیمپوس ۴K/30fps بوده و این نشان می دهد هدف الیمپوس از معرفی چنین دوربینی، محصولی کامل است.

مطلب مرتبط:
شرکت کنون جدیدترین محصول خود Canon EOS 1300D را معرفی کرد

الیمپوس

در طراحی نیز PEN E-PL9 یک محصول قابل توجه بوده و می تواند نیاز کاربرش را برآورده سازد. با پشتیبانی از بلوتوث می توان تصاویر را از دوربین PEN E-PL9 به دیگر دستگاه ها منتقل کرد. یکی از ویژگی های قابل توجه این دوربین صفحه نمایش تاشو بوده که اجازه می دهد افراد در لحظه تصاویر به ثبت رسیده را مشاهده کنند. الیمپوس دوربین جدید را با کیت کیت ۱۴-۴۲ میلی متری و قیمتی ۶۹۹ یورویی ماه مارس عرضه می کند تا مشتریان در سریعترین زمان آن را خریداری کنند. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت الیمپوس مراجعه کنید.

منبع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا شکل زیر را با استفاده از اعداد به ترتیب از چپ به راست بنویسید (ضد اسپم)